ידיעונים ופרסומים

 
ערכת מידע לחולה

אנו שמחים לבשר כי "ערכה לחולה" שהוכנה על ידי עמותת אמ"ן עומדת לרשותו של כל חולה שאובחן לאחרונה במיאלומה נפוצה. הערכה כוללת מידע חשוב וחיוני בנוגע למחלה ולדרכי הטיפול בה – תרופות עיקריות וטיפולים אחרים וזאת בשפה העברית ובצורה "ידידותית" ונגישה לקורא. כמו כן הערכה כוללת שי צנוע של העמותה.

ניתן לקבל את הערכה במחלקה ההמטולוגית של בית החולים בו החולה מטופל.
אל תשכח ולבקש את ה"ערכה לחולה"! במידה ואתם ניתקל ים בקושי כלשהו בקבלת הערכה בבית החולים אתם מוזמנים  ליצור עמנו קשר ולקבל את כל החומר. ליצירת קשר לחצו כאן.

כרטיס לחולה

בשיתוף עם איגוד ההמטולוגים עלה בידינו לייצר כרטיס לחולה ובו הנחיות  לחולי מיאלומה נפוצה – בעברית ובאנגלית. לעיון בהחיות ראו עצות שימושיות. אנו ממליצים לכל חולה מיאלומה לשאת  את הכרטיס עימם ולהראות אותו בכל מקרה שנזקקים לטיפול רפואי.  ניתן להשיג את הכרטיס בעמותת אמ"ן, ללא תשלום. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת הכרטיס, ליצירת קשר לחצו כאן.

חוברות הדרכה על השימוש בתרופות: 

Revlimid – רוולימיד (לנילידומיד)    לחוברת בעברית , לחוברת ברוסית,  לחוברת באנגלית  באתר ה IMF

Thalidomide – תלידומיד     לחוברת בעברית , לחוברת ברוסיתלחוברת בערבית

Velcade  – וולקייד      לחוברת בעברית , לחוברת ברוסית,  לחוברת באנגלית  באתר ה IMF

חוברת למלווה – בני משפחה מטפלים שותפים לחיים עם מיאלומה

החוברת עוסקת בהתמודדות של בני המשפחה המטפלים עם מציאות החיים החדשה, כשותפים לחיים עם מיאלומה. במסגרת החוברת כלים שיכולים לסייע בניהול אורח החיים עם המחלה, על מנת לאפשר גם לכם לחיות טוב עם מיאלומה. החוברת היא הזדמנות עבורנו להוקיר תודה!

ניתן להוריד את החוברת כקובץ pdf כאן, או לדפדף בה כאן.